Mike pochylił się i szepnął do mnie

Mike pochylił się i szepnął do mnie: „To jest kurwa prawda.” Trener spojrzał na Mike’a i powiedział: „Co to za ptak?” Wszyscy spojrzeli na Mike’a, kiedy odezwał się: „Coach właśnie mówi Martin o tym, że był cera prawda o bieganiu tak dużo. „To mnie olśniło, że w sporcie wszyscy używane nazwiska. Trener roześmiał się i powiedział: „To nie to, co usłyszałam, ale dam to przejdzie, ponieważ wywołuje dobry punkt, że rozmowa gówno będzie Ci wyrzucony z meczu, więc uważaj chłopców językowych.”
22
Trener pociągnął duży kwadrat off trybunach i otworzył go i roześmiał: „A teraz,” On powiedział: „W chwili, gdy wszyscy czekali.” Wyciągnął czerwony podkoszulek z pudełka, a następnie powiedział: „Co Cheerleaders marzyć i każda Zapaśnicy koszmar. „Potem roześmiał się.

Zaczęłam panikować jak wszyscy ruszyliśmy do szatni zmienić w naszych podkoszulki. Nie byłem pewien, jak miałem zamiar reagować będąc nago z Mike i Bob, czy raczej Bird i Millera. Po prostu nie może przesunąć się z mojej głowy, że obaj mieli cum w ustach w jednym punkcie.

Mike i Bob chwycił szafki od kopalni noclegi gdynia i wszyscy zaczęli rozbierać. I wprowadził Boba i Mike’a i to było dziwne, bo miałem z nimi oddzielne wydziela obu. Mikes cock wyglądał tak dobrze, kiedy zdjął bieliznę off. Złapał mnie w rolach głównych i uśmiechnął się do mnie. Wtedy Bob zdjął bieliznę i jego ogromny kogut trafił się, Mikes szczęka prawie upaść na podłogę. Boba kutas wyglądał jak to było twarde jak pół dnia na dół potoku, a to nie pomaga utrzymać mojego fiuta wiotkie. Fakt, że Mike i Bob byli zarówno patrząc na mojego fiuta, jak wyciągnąłem moją bieliznę off nie pomogło.

Właśnie próbował zablokować go z mojego umysłu i szybko się umieścić mój ochraniacz krocza dalej. Mike zaśmiał się: „Co robisz Matt?” Spojrzałem na niego, „Co?” Mike wskazał wokół wszystkich innych facetów dzieje komandosa w ich podkoszulki, „Profesjonaliści nie wszystko pod podkoszulek nosić.” Powiedział Mike, „po prostu zwisać się i mam nadzieję, że nie pop Bonner, gdy cheerleaderką patrzy na ciebie we właściwy sposób.” Większość facetów roześmiał się i obserwował mnie, jak wyciągnąłem mój Jock się i wślizgnął się do mojego skin tight singletowego komandosa. Rozglądając się na tych wszystkich chłopców w obcisłych podkoszulki z ich wybrzuszenia wystające i sposób tkanina pokryta swój tyłek; Po prostu wiedziałem, że była katastrofa czeka na mnie w dół.

Pierwszą rzeczą, trener miał nas nie było biegać na siłowni przez piętnaście minut non-stop. Mógłbym powiedzieć, jak obecnie kształt byłem, nie było mnie zabija, ale to pokazało. W środkowym biegu drużynę dopingować wszedł do praktyki, ktoś powiedział, że to zrobił, kiedy padał deszcz na zewnątrz. Większość facetów gwizdnął na dziewczyny, gdy zameldował nas w naszych ciasnych podkoszulki. Misty dał mi seksowny wygląd i wiał mi buziaka. Mike zaśmiał się i powiedział: „Hej Matt twoja dziewczyna daje mi ciężko dalej.” Ja go i grupę facetów wokół nas Wszyscy śmiali wciśnięty.

Po biegu zrobiliśmy pompek i przysiadów. Następnie trener pokazał nam wszystkie podstawowe konfiguracje i porusza. Podzieliliśmy się na pary i kiedy trener dmuchnął w gwizdek będziemy zmagać się przez pięć minut, a następnie obrócić do nowej osoby i zrobić to jeszcze raz. To był słodko-gorzkie, że skończyło się z Bobem na mój pierwszy zapasach. To było fajne, bo był taki mały facet mogę wyrzucić go dookoła, ale wybrzuszenie w jego podkoszulek było niczego, ale małe i wyglądało to tak gorąco.

Gdy trener dmuchnął w gwizdek mamy krążył wokół sprawdzanie nawzajem swoje pakiety i uśmiechnął się do siebie. Wszedłem i chwycił nogi i wziął go w dół. Bob dostał spod mi wskoczył na plecy zmuszając mnie twarzą w dół na macie. Położył lewą rękę przez moje nogi i wyciągnął rękę i chwycił mnie za wiotkie kogut i bale. „Ty Fucker!” I nie oznacza to wyjdzie tak głośno, jak to miało miejsce. Autokar był na drugiej stronie siłowni i krzyknął: „Słyszałem, że. Cut to gówno chłopców. „Bob roześmiał się i Potarłem Harding kurek. To było tak dobre, ale wiedziałem, że nie można było po prostu leżał, a do tego dopuścić. Więc przewrócił się na niego z moim teraz pół twardym opakowaniu narażone na każdego, kto patrzy. Na szczęście, każdy był zajęty i cheerleaders skończył nieco temu i zniknęły.

Przewróciłam się na Boba i zrobił to samo do niego i chwycił jego kogut i bale. Był już w połowie ciężko i jak przetarł mu wzrosła do swoich pełnych siedmiu cali w ręku. To uświadomiło mi naprawdę brakowało mu ogromne kurek i po prostu czuje się rosnąć w ręku mnie do pełnej twardości. Bob jęczała cicho jak pogłaskała jego kurek, a następnie trener dmuchnął w gwizdek i krzyknął: „Obrót”

Wiedziałem, że to był koniec, ja hesently seks mamuśki wstał obok Boba z naszymi Bonners dociśnięciu nasz żołądek. Po prostu wiedziałem, że będziemy się nazywać jako pedałów. Ale kiedy wszyscy wstali wyglądało jak większość facetów sportowych Boners też. Wszyscy byli czerwony na twarzy i stara się zatrzeć Hard-Ons również.