Przez pierwsze kilka tygodni ośmiu klasie były świetne

Przez pierwsze kilka tygodni ośmiu klasie były świetne. Będąc górne classmen i to jest mój ostatni rok przed liceum można czasem poczuć się jak król szkoły.

Coś się zmieniło w ciągu ostatniego Misty części lecie i wydawała się bardziej sexy i agresywny po jego rozpoczęciu szkoły. W pierwszym tygodniu szkoły poinformowała mnie, że byli parą, kiedy lizał moją szyję i wystawił jej język w moim uchu. Powiedziałem jej, że może ona mieć mnie. Miała długie brązowe włosy z czerwonymi pasemkami niektórych naturalnych i trzeciego największego zestawu cycki w naszej klasie nie wiem rozmiary, ale były one miłe dla ósmy równiarka.
11
I było tak gorąco, Misty i że czuł wspaniale. Nie byłam gotowa zobowiązać się do „zespołu”, jak to było. Znalazłem Misty gorąco, ale też nie mógł się powstrzymać od sprawdzania niektóre z nagich facetów w szatni albo. W przeważającej części I było w porządku z byciem w środku, tak jak powiedział Jeff i Boba przez zatoczki w okresie letnim, „Jak można wiedzieć, kim jesteś, jeśli nie badać?” Czułem się, jakbym był skazane czasem jednak, żyjąc w środku Missouri można uzyskać naprawdę zobacz popieprzone w oczekiwaniu na długie i bliskie nagiego kolesia.

Przynajmniej niektóre szczęście było po mojej stronie i nie skończyć z Mike i Bob w mojej klasie siłowni, więc znalazłem mogę kontrolować siebie stojącego nago w grupie chłopców w częściach wspólnych pryszniców, sprawdzając, kto kogut dostał większe w okresie letnim. Nie chcę przez to powiedzieć, że jeśli zacząłem myśleć o lecie i próbuje dowiedzieć się, kto w mojej klasie było popieprzone wokół ze sobą lub ssać się nawzajem I nie kończy się w kłopoty. Właśnie zablokował go z mojego umysłu i wydawało się do pracy, przez większość czasu i tak.

Widziałem jakiś Bob. Nie mieliśmy żadnych zajęć razem, ponieważ był w siódmej klasie. Ale czasami rozmawiać na korytarzu i zjeść obiad razem czasem. Nie mają wiele wspólnego, z wyjątkiem kurek ssania, myślę, ale powoli zaprzyjaźnili.

Miałem Mike w dwóch klasach, a my siedzieliśmy razem przez większość czasu. Nigdy nie rozmawialiśmy o „Lecie”, ale on zawsze żartować ze mną o tym, jak dalece robiłem to z Misty. On zawsze uśmiechnąć i powiedzieć „Twoja dziewczyna ma jakieś fajne cycki. Jak czują się w ustach „Nie pomogło, że Misty dołączył do drużyny Cheer, więc większość dni była w szkole w jej cheer mundurze; tight top i krótkie spódnice. Nie zrozumcie mnie źle, było gorąco, ale to po prostu podpuszczony Mike na jeszcze więcej.

Jeden dzień w klasie matematyka Mike szepnęła do mnie z uśmiechem: „A więc Matt, Misty dać jakieś dobre blowjobs ostatnio?” Potem roześmiał się. Był po prostu kurwa ze mną. Wiedział, Misty i ja tylko zrobić kilka ciężkich sporządzający. To mnie, że on dawał mi sygnał. Rozmawialiśmy kilka razy o konieczności Pidżama party w domu Mike’a, myślę, dobrze wiedząc, co to znaczy, ale byłem zajęty szkołą, obowiązkami i mglisty. To znaczy, dopóki tata posadził mnie i powiedział mi, że nie miał zamiaru marnować mój rok szkolny prostu goni dziewcząt. Musiałem stłumić śmiech, kiedy powiedział, że. Ale w sposób nie budzący wątpliwości, powiedział mi, że zamierza dołączyć do zespołu zapasach.

Panika uderzyło mnie, kiedy powiedział, że. Jestem całkiem athletic guy, i mieszkaliśmy w kształcie robi pracach w gospodarstwie rodzinnym, tak że część mi nie przeszkadzał. Ale mając do nacierania wokół na gorąco spoconych facetów w ciasny podkoszulek odwróciła mnie i przestraszony gówno mnie w tym samym czasie. Grałem go do mojego taty, jakby to nie było nic wielkiego. Jego słowo było zawsze ostateczne i kłóci się z niego będzie wynikać jedynie podejrzenia.

W następnym tygodniu, kiedy wszedłem do siłowni po szkole na pierwszym treningu zapaśniczym Byłam przerażona i zachwycony widząc Mike i Bob zarówno siedząc na trybunach w otoczeniu kupić około 20 innych facetów. Mike uśmiechnął się prawdziwa wielka jak usiadłem obok niego. „Matt, ja nie wiedziałem, że były zapaśnik?” „Nie wiem.” Powiedziałem: „Mój tata kazał mi to zrobić.”

Trener Franklin, kolegium mistrz tu zobacz seks spotkania wrestlingu wynosiła około 5 ‚6 „i rodzaj meathead mięśniowej, co dowiedziałem się był idealny rozmiar dla wrestlingu. Wstał przed grupą nastoletnich chłopców i zaczął się na rozmowie pep. To był jego pierwszy rok jako trener, więc myślę, że był o dwadzieścia cztery lub więcej. Miał cięcie Buzz i kurwa spodenki krótkie siłownię i rękawów t-shirt, który miał słowo „Pain”, wydrukowany na nim. Był zabawny, co seks żartuje aby śmialiśmy się potem rozmawialiśmy o tym, jak najlepszy wrestler był ten, który był w najlepszej formie, nie w sensie wytrzymałości lecz w sensie wytrzymałości i cardio. Powiedział, że 70% zapaśniczej praktyce miał zostać uruchomiony, siedzieć wzloty i pompki.