Byłem 24 w chwili, a mój mąż jest jednym roku mój starszy

Byłem 24 w chwili, a mój mąż jest jednym roku mój starszy. Mieliśmy zarezerwowany siedmiodniowy rejs, że wyspa wskoczyliśmy wokół Karaibów. Byliśmy odwiedzić pięć różnych wysp podczas tygodniowej podróży. Nie mogliśmy się doczekać, aby uciec od śniegu i zimna i cieszyć się słoneczną ciepłą pogodę na Karaibach.
woman-499756_1280
Po pierwsze, muszę powiedzieć trochę o mój mąż i ja. Jeśli przeczytałeś żadnej z moich poprzednich opowieści, wiesz, że mamy bardzo otwarty związek, jeśli chodzi o seks. Mamy, wielokrotnie uczestniczył w orgiach. Kochamy nasz seks w żaden sposób nie możemy go dostać. Chcemy, aby nasze życie seksualne ostre przez zawsze próbuje nowych rzeczy, z nowymi ludźmi. Lubimy naszą płeć i lubimy to często. Jestem bi i Jake (mój mąż), mówi, że jest prosty, ale widziałem go ssać kogut i widziałem go się wciągnąć przez innych ludzi. Nie wiem, dlaczego nie przyznać, że jest bi.

Choć lubimy nasz seks z innymi ludźmi, nie spodziewaliśmy się niczego specjalnego w tej podróży. Był to pierwszy rejs albo jeden z nas zabrał. My jechaliśmy być całkowicie zadowolony z korzystających statku, wysp, ciepłą pogodę i jakiś dobry seks ze sobą w naszej kabinie statku.

Polecieliśmy do San Juan Puerto Rico i mam jeździć do doku i wyruszył na statku. My spędziliśmy pierwszą noc Zapoznanie się z masywnego statku i wziął w jakiejś rozrywki. Dla każdego z Was, którzy nie byli na rejsie, gorąco polecam. Na statku było absolutnie wspaniałe. Jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia na statku. Statek jest tak duża i ma tak wiele miejsc do zobaczenia. Spędziliśmy tydzień na statku, a nie sądzę, widzieliśmy to wszystko.

Statek wypłynął o godzinie 10:00 pm. Po przejęciu w jakiejś rozrywki, udalismy się do naszego domku w nocy, około 1:00. Jake i ja mieliśmy nasz pierwszy odcinek fantastycznego seksu na tydzień. Mogę powiedzieć, że to będzie jedno piekło tygodnia. Seks wydawał się być lepsze niż zwykle. Oboje byli bardzo napalony. Myślę, że fakt, że oboje byliśmy tak zrelaksowany z dala od naszych normalnych ciśnieniach życiowych; byliśmy w stanie cieszyć się seksem tak dużo więcej.

—– Rozdział drugi —–

Następnego dnia, pierwszy pełny dzień, wydano wyłącznie na morzu. Było wiele działań odbywających się na statku. Po południu byliśmy na górnym pokładzie statku, biorąc udział w jednym z działalności obok jednego z kilku basenów. Mamy nawiązałem rozmowę z niezwykle miła para, Larry i Joann. Wydawali się być nieco starszy niż nas, ale bardzo ładne i przyjemne parą. Joann był bardzo szczupły, z bardzo dużymi i dziarski piersi, domyśliłem się 34D. Larry był dość wysoki; Domyślałem się o 6’4 „i dobrze zbudowany. Dowiedzieliśmy się później, że Joann był instruktorem aerobiku i Larry pracuje się dużo na siłowni. Dowiedzieliśmy się również, że zostały one obchodzi swoje 15-lecie ślubu. Byłem w szoku, że zostali małżeństwem tak długo. Zapytałem, czy mają za mąż, gdy byli 15. Powiedziano nam, że obaj byli 38 lat. Cholera, to wyglądał dobrze za to, że ten stary.

Przez pozostałą część dnia, wzięliśmy udział w innych działaniach, które odbywają się na całym statku. Mamy również cieszył się na relaksujący kolację w jednej z wielu wielkich sal jadalnych. Jedzenie na tych statkach wycieczkowych jest absolutnie fantastyczny; nigdy nie mają usprawiedliwienia dla głoduje. Mamy również wpadł Joann i Larry kilka razy więcej.

Tej nocy przyniósł kolejną erotyczną sesję pieprzoną w naszej kabinie między mną a Jake zanim zagrał na noc.

Rozdział trzeci —– —–

Następnego dnia zawinął do naszej pierwszej wyspy. Mamy odkorowanego ze statku i zabrał na wycieczkę po wyspie. Dla was, które nie zostały do Karaibów, kiedy wysiąść ze statku, jesteś witany przez dziesiątki taksówki jazdy krzycząc dla Twojej firmy. Za bardzo rozsądną cenę, zabiorą cię tam, gdzie chcesz po wyspie. Można zwiedzać wyspę, zakupy, pójść do plaży lub cokolwiek chcesz.

Wróciliśmy do statku połowie po południu, ale posprzątać, miał kolejny świetny sesji pieprzoną i dostał gotowy, aby uzyskać wczesny obiad.

Podczas kolacji spotkaliśmy się z Joann i Larry ponownie. Trafiliśmy go bardzo dobrze; Wydawało się, że mamy tak wiele do powiedzenia. Powiedziano nam, że były z Michigan. Jesteśmy również ze Środkowego Zachodu. Okazało się też, że ich domek był na tym samym pokładzie, jak nasza. Mieliśmy wewnątrz kabiny w kierunku środka statku, podczas gdy miały one poza kabinę balkon w kierunku tyłu statku.

Po obiedzie udaliśmy się na koncert z nimi, a później do aktu komika w salonie. Jeśli nigdy nie był na statku, mają wiele miejsc, które można przejść do rozrywki. Istnieje duża teatru, gdzie można zobaczyć pokazy Broadway, śpiew i taniec akty i wiele więcej. Jest tam duży salon, który ma wiele czynności, takich jak komików, magików, muzyków itd Istnieje również wiele mniejszych miejsc, które można zobaczyć wszystko, od pianistów kapel rock-n-roll.

Zobaczcie więcej tutaj: portal www oraz na tej stronie – więcej informacji