To ostatnia część czuję się dobrze

To ostatnia część czuję się dobrze, ale wiedziałem, że były tylko statki przechodzące i chciałem, żeby przejść dalej. Zrobiliśmy również omówić swoją przyszłość trochę dla Miałam nadzieję, że stosuje się do niektórych szkół choć sprzeciwił się od tego. Dani powiedział jej SAT wyniki, choć nie były wystarczająco wysokie dla pełnego stypendium więc co to chodziło. Jej plany były odejść po roku ukończyła szkołę średnią, aby dostać się gdzieś nowy i świeży start w życiu, gdzie nikt nie znał jej.

woman-466130_1280
Martwiłam się, że gdyby to zrobił wtedy ona zablokować się w życiu jednego martwego pracy końcowej po drugim, gdzie nigdy nie iść do przodu. W coraz większym stopniu w tym nowym gospodarki te bez stopnia studiów lub handlowej specjalistom są w dolnej części piramidy. Jeśli jesteś bezproduktywnego pijawka czy „nieudokumentowane pracownika rząd cię deszczem owoców cudzej pracy, ale jeśli jesteś osobą z klasy robotniczej Ci ściśnięte.

Więc nie wiemy o niej skonfigurować konto dla jej przyszłej edukacji i również sięgnął do niektórych ludzi, których znałem, którzy byli absolwenci uczelni państwowych i przebywał związanych z ich macierzystej uczelni. Obiecali mi, kiedy nadejdzie czas, by włożyli w dobrym słowem, aby nasmarować koła jej pomóc. Nie było sensu mówić jej to aż nadszedł odpowiedni czas, więc spokojnie kontynuował moje plany.

Był wrzesień i byłem w pracy instalacji, gdy po raz pierwszy poczułem ból. Było tak źle, że przez kilka minut byłem w stanie kontynuować choć nie znikają w miarę upływu czasu i udało mi się skończyć pracę. W ciągu najbliższego miesiąca, stało się to jeszcze kilka razy do miejsca, gdzie zdecydowałem, że muszę dostać wyrejestrowany. Więc lekarz kazał kilka testów, które wyobraziłem była strata czasu, tylko sposób, aby oddzielić mnie od moich pieniędzy, a jednocześnie obejmujące jego tyłek.

Kiedy poszedłem do niego o wynikach razu wiedział z jego twarzy, że wiadomość była ponura. Wyjaśnił sytuację do mnie jednocześnie informując mnie wysłał wyniki testu do specjalisty, który zgodził się z diagnozą. Oczywiście, że był wolny, aby uzyskać kolejną opinię wyjaśnił, ale był przekonany, jego oceny.

To był tydzień później, że spotkałem się z Bobem Packer w moim biurze. Był mój adwokat od ponad dwudziestu lat, zarówno osobistych i biznesowych i uważał go za przyjaciela również. Gdy rzeczy zostały utworzone Zadzwoniłem Phyllis do biura i podał jej pióra, kiedy podszedł do mojego biurka. Spojrzała na mnie z jej brwi podniesione i wyrażeniu przesłuchania.

„Jeśli nie masz nic byś podpisania tych dokumentów potwierdzających, że jesteś świadkiem i jestem przy zdrowych zmysłach”.

„Czy mogę zapytać, co mam panu podpisanie Mueller?”

„Oczywiście, że możesz. Zdałem sobie sprawę, że moja wola nie została zaktualizowana w ciągu dwudziestu lat, więc musiałem Bob sporządzić nowy. Ale nie bójcie się, trzymałem cię w nim. ”

„Bardzo śmieszne panie Mueller” powiedziała, umieszcza swój podpis, gdzie Bob wskazane. „To nic nie znaczy to robi?”

„Nie bądź głupi, nie można wyjść z pracy, że łatwe. Mówiąc, że nie masz jakieś rachunki do wysyłania dzisiaj. ”

„Tak jest” odparła odkładając pióro i powrotem do jej biurka.

Dopiero drzwi zamknęły się, że znowu przemówił.

„Nie pójdziesz teraz Bob, wszyscy mili i prawne. I żart jest na niej, bo ona jest w woli. Wszystko, co pozostało do zrobienia jest porozmawiać z moim synem. Biorę go i jego żonę na kolację jutro gdzie będę je wypełnić. ”

„Czy na pewno o tym, jak masz zamiar o tym Pete? Mighty dziwny sposób robienia rzeczy, moim zdaniem, a jak myślisz, twój syn będzie reagować? ”

„Wiesz, ja wolę robić rzeczy na moich warunkach Bob i to nie różni. Mam nadzieję, że to zaakceptować, ale jeśli nie wtedy cholernie źle. Mam zaufanie, aby upewnić się wszystkie moje życzenia są przeprowadzane. Będzie jeszcze zrobić bardzo dobre w tym wszystkim, coraz działalności, a jeśli nie chce, to może on go sprzedać. Mam nadzieję, że hash go jutro, bo jeśli on nie chce, aby go uruchomić, a następnie powinienem rozejrzeć się za potencjalnego nabywcę. ”

„Nie martw się o to Pete, masz większe ryby do smażenia. Możesz na mnie liczyć, upewniając się, wszystko odbywa się tak, jak chcesz. Jeśli tak się stanie, zanim Pani Jackson odwraca osiemnaście co wydaje się prawdopodobne, a następnie odbędzie się ono dla niej zaufania aż do osiągnięcia jej większość. Powiedziałeś jej o tym? ”