Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 poziomów a dopiero wielka pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Zawsze kiedy przyjeżdżałem do babci wnikałem do ostatniego lokalu, jaki pozostawał nieużytkowany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz gładki ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż obecnym razem śpię w tym łóżku z matką, przez jaką będę potrzebował przejść, aby dojść do łazienki. Ulica do zaś z łazienki przebiegła bez scen i jasny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o stopy mamy, która automatycznie cofnęła kosztuje plus podkurczyła. Oczekiwałem na krótki powrót snu chociaż nie mogłem zasnąć aby sobie wtedy ułatwić wsunąłem rękę do majtek a spróbował miętosić swojego penisa i mosznę. Na wyniki nie trzeba było wiecznie czekać – powstał na uwagę skory do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie dusił i dochodził żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a dalej pozbyłem się ich całkiem składając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w niniejszym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę zajmujemy także wciąż w wolnym rytmie onanizowałem się czując gdy zbyt każdym krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki lejąc się na łono – było super.

Obróciłem się na skraj i przylgnąłem do osiągamy. Czułem kiedy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi czy nie. Kilka chwil później czułem niczym jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeśli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie znał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie i wyruszył do łazienki – temat się rozmył. Nagość nie w bliskiej grupie nie była faktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w odległych nieprzewidzianych sytuacja więc i sprawa mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dalej wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją dopiero na chwilę, przetoczyłem ją zatem na skraj co dało mi chwilę ciszy i pokoju. Dużo się zastanawiając oczywiście jak starej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej ukochanej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w dłoni masując je bardzo, czasami kilku brutalnie na przeszkodzie bólu. Czułem jak pęcznieje i wzmacnia. Przyłożył się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając strona jej pleców. Gościła z pupą wypiętą w moją właściwość oraz ja zarzucał ją moim interesem pakując w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to łatwo oraz sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tu oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zaliczył, udając iż nie wiem o co zmierza.