Powiedziała, przewracając się również bardziej czerwone od rumieniąc

Zobacz również: sex telefon
Jenny: Wiem kochanie, przecież spośród aktualnego, co przekazuje się, musimy mówić o ostatniego typu sytuacje już dzisiaj. Chcę tylko, żebyś była gwarantowana.

Becky: mama im nie seks OK. Ive nigdy nawet nie pocałował chłopca wcześniej.

Powiedziała, oddalając się także dużo czerwone z rumieniąc.

Jenny: ok dobra. Wtedy po prostu masturbować. Co spowodowało, że rozmyślasz o wtedy organizuje?

Becky: Skąd umiem. Okresami po nisku się naprawdę gorąca pomiędzy moimi nogami, i niektóre z dziewcząt w metodzie dała mi tąż robotę a powiedział, powinien położyć go we mnie, gdy nadarza się, oraz odczuwa się bardzo efektywne, bo realizuje się cały mokry dół.

Jenny została z szeroko otwarte oczy. Była tanio szczęśliwa, że jej pociecha została dopuszczenie się do niej, a obecnie czuła, jakby była nadal ta sama stara Becky z czystości w jej odpowiedzi.

Jenny: jego marce jest bardzo Sweety. Daje mi się dobrze, im po nisku starszy, wtedy umiem go panować. Powiedz mi trochę. Co z pończochy również znaczne obcasy?

Zapytała, kiedy ona zachichotała trochę. Becky wpatrywał się w posadzkę i zarumieniła.

Becky: Skąd umiem. Widzę, że mienie ich terminem a po prostu marzył żyć taki jak ty. A gdy przekazuję żeruje na nim pisze mi się gorąco między nogami ponownie. że toż, co się stało wczoraj.

Jenny zajrzała na córkę, jak przedstawiała. Odkryła, iż zatem tajemnicze, że ona rejestruje na pociechę w kolejnym świetle teraz oczy przyczepiane pierś formularz Becky w dół jej ciała, a wtedy nie umiała nie zauważyć dziwne uczucie przyszedł nad nią, gdy zajrzała na palcach Becky. Zatem było aktualne samo uczucie użyła dostać, kiedy zerkał na koguta, że trudno było wewnątrz nią.

Becky: podoba Ci się mój lakier do paznokci?

Becky zapytał z chichotem jak oczy Jenny zapalił się oraz dała sobie myśl, że stał wykryty, ale podziwiając Becky był nikt mądrzejszy o tym. Jej palce były pokrywane glittery jasny różowy, jak silna liczyć, by złapać się na prostym piętnaście letniej dziewczynki.

Jenny yeah jego piękne. Pasuje Ci.

Ona zaliczyła oraz starał się oczyścić gardło, kiedy jej charakter latałbyś z powrotem na wizerunek córki w pięknych obcasach. Jeśli istniałoby tak dawno, iż przebiegła bez seksu, iż stara dziś będący czarne nauki o bliskim dziecku.

Becky: dzięki mama. Kocham robić palcach błyszczą. Potem zawsze nową parę butów oraz otwórz je a przystosować moje Pretty Little palce. Tylko okresami teraźniejsze próbuje mnie ogrzać ponownie swe nadal muszę wrócić do apartamentu i dał to piękno we mnie ponownie.

Jenny stara w szoku jak znana Becky mecz. Zatem dawna dobra niewinność. Miała program nie mężczyzny nie traktują o tegoż rzędzie prace tak łatwo.

Becky: lubisz palcach mamę?

Poprosiła o prostym uśmiechem na osobie.

Jenny: naprawdę robię. Oni są bardzo piękni.

Ona odpowiedziała realizacji córki stanowił nadzwyczaj ważny z obecnej formy. Czuła jej cipki zmoknąć jak rozmowa ruszała się dużo oraz oglądała Becky rozłożone palce oraz kończą ich gdy oboje je chwalił.

Becky: aww. Dzięki mamo. Uwielbiam ich dużo, kiedy chodzić wysokie obcasy. Oraz wskazują nieco dorósł, gdy je wnosić oraz podoba mi się sposób, w który moje nogi czekają w nich. Chcesz sprawdzić?

Poprosiła matkę oraz aktualne było dość oczywiste, że istniała zdenerwowana.

Jenny: pamiętaj kochanie, jeśli naprawdę potrzebujesz mi pokazać.