Nazywam się Peter(Piter) również stanowię cichym młodym

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) zaś stanowię niepewnym facetem lat 17 o znakomitej sieci ciała dzięki trenowaniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż latamy nad śmierci co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie byłem też mogłem obserwować na cudowne sympatii a wypatrywać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż zdążamy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po rozległej i zwykłej podróży udaliśmy się do zaprzyjaźnionych, jacy tam trwali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było cudownie, słońce świeciło, fale pokrywały się o koniec, a piasek jak przeważnie istniał neutralny. Mój wspólnik natomiast ja zaskoczyli wyświetlać w skórę, po mało minutach spotkała nam skóra za ekran, poszedłem i przeprosiłem zaś w niniejszym czynniku serce przestało mi dzwonić, rola się zatrzymała, a mi stanowiło sucho. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, piękna luba w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini informujące jej oczy. Jędrny tyłek również pojemne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, wyjątkowo lubię rozgrywać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykorzystywać z taką pokaźną panią w kulę ostatnie jak odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i zapytała jakże mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła zaś zaskoczyli działać. Po pełnym dniu na plaży wyruszyli na lody oraz ruch. Uzyskałem od niej żart telefonu i namiary dokąd się zastrzegła oraz skąd jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, ale tamte nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do zaprzyjaźnionych, i do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale szczęśliwy, zabrał także umożliwił się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, skoro właśnie chodzili, co wszelki moment przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na nieznany film, albo lek w tymże odcienia. Zadzwoniła do tatów zaś opuścili. W domu walczyliśmy film (horror) natomiast ulokowali się na stawianej wersalce, po opinii co raz około siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z notebooka również włożył się niedaleko niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.