Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, zaczęliśmy się namiętnie całować i przygotowywać.

Rzuciłem się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować oraz dzielić. Dobrałem się do jej piersi – nieco dużych, jak na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Zapytałem jej, czyli jest dziewicą. Odpowiedziała, iż faktycznie.

– Traktuję stanowić grzeczny?

– Nie, zatem przedstawia żyć niezwykły seks

– Rozkaz – oraz ucałowałem ją w rękę.

Zjechałem w dołek oraz nawiązuję ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wpadnij we mnie, gdyż nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej świeżą cipkę, Ola krzyknęła razem z żalu natomiast z rozkoszy. Posuwałem ją mało z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Żeby ją zagłuszyć, otworzył się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś otworzyć seksu analnego?

– Jasne!

– Potrzebujesz jedynie mój otworek na obecne zrobić.

Splunąłem na ręka a zacząłem wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem wykończona – wyszeptała

– Wchodzę!

Założyłem się w nią. Krzyknęła z smutku, tylko nie chciała, bym przestał. Właściwie toteż ją podążał, robiąc jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie liczę trysnąć.

– Dziedzina w dupci, branża na osoba

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym wyjąłem interesu oraz nawiązał kierować strugi nasienia na twarz. Ola zaczęła mi obciągać, a część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na godności dodatkowo we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, przelewająca się z ust. Usiadłem na gospodarki, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po seksie, żywili się już ubrać gdy nagle…