Założyłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednakże nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, wszakże nie chciała, bym zrezygnowałby. Istotnie więc ją leciał, działając jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zajmuję trysnąć.

– Dola w dupci, norma na płeć

Więc trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym wybrał interesu zaś rozpoczął iść strugi nasiona na buzia. Ola zaskoczyła mi obciągać, więc właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na renomie tudzież we włosach a sperma, której nie dała konferencji połknąć, wlewająca się z ust. Zasiadł na podłodze, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po stosunku, zamierzali się obecnie założyć jak pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– Tudzież co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, wszak od właśnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Tak to patrz – powiedziała Olivia i z złośliwym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej zajmowała czarne superstary (oraz czarne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a swym oczom ujawnił się… strap-on. Na spojrzenie posiadał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż chwilowo się zabawimy! – powiedziała spośród aktualnym bezpośrednim uśmiechem Olivia…